Browsing Tag

eos coin nasıl alınır

Coin Yorumları

EOS Coin (EOS) Nedir? EOS Coin Nasıl Alınır?

Eos coin nedir; Birçok kripto para birimi gibi merkeziyetsiz olan EOS aynı zamanda Dapps ve depolama çözümleri sunmayı amaçlamaktadır. Platformun geliştiricileri bu ekosistemin her zaman hızlı bir şekilde hizmet verdiğini aktarırken, program işlemlerinin de sorunsuz olarak tamamlandığını belirtmektedir. Yatay ve dikey olarak ölçeklendirildiği de belirtilen EOS’un ayrıca proje tamamladıktan sonra tüm işlemlerin cansız bir şekilde yapılacağı dile getiriliyor. EOS coin nasıl alınır sorusunun yanıtların geçmeden önce bu platformla ilgili diğer detaylı bilgileri aktarmaya devam ediyoruz.

EOS Coin Özellikleri Nelerdir?

EOS 2017 yılında kurulmuştur. Bitshares, STEEM ve dPoS’un yaratıcısı olan Dan Lamier tarafından kurulan EOS Coin’in madenciliği yapılmamaktadır. Ancak proje fikir birliği mekanizmasını kullanan bu platformda blok üreticileri ağ oluşturmaktadır. Yani EOS token’larına blok üreterek ödüllendirme süreci söz konusudur. EOS platformunda ayrıca proof-of-stake tercih edilmektedir. Bu nedenle yüksek oranda ölçeklenebilirlik amaçlanmaktadır.

EOS coin’in birçok avantajı vardır. İlk olarak platformun esnekliğini korumak için kapsamlı bir yönetim yapısı hazırlanmıştır. Bu süreçte oylama sisteminden yararlanan Eos coin’in geliştiricler için pratik bir kullanım kolaylığı sunduğu da bilinmektedir. Geliştiriciler veritabanında yer alan şemalar başta olmak üzere web araç setlerini ve diğer işlevleri de işlevsel olarak kullanabilir. Platformun bir diğer faydası, hizmetlerdeki maliyetin çok düşük olmasıdır. Neredeyse ücretsiz olan bu işlemler sayesinde blok üreticileri ciddi avantajlar sağlar. Ethereum’dan çok daha hızlı bir platform olduğu belirtilen EOS’un ayrıca daha güvenli olduğu iddia edilmektedir. Tüm bu özellikler, EOS coin nasıl alınır sorusunun son zamanlarda sık sık gündeme gelmesine neden olmuştur.

EOS platformunda akıllı sözleşmelere gerek duyulmamaktadır. Çünkü daha verimli olduğu belirtilen dApp işlemleri, EOS platformunda kullanılır. Buna ek olarak geliştiriciler için gerçekten kullanım kolaylığı sunan EOS’un daha az riskli bir proje olduğu da aktarılmaktadır. Yani karşılaşılan sorunların çözümünde kısa sürede aksiyon alan geliştiriciler, alt yapının da kapsamlı olarak korunduğunu dile getirmektedir.

EOS Coin Almak Mantıklı mı?

Eos coin nedir sorusuna verilen yanıtların dışında EOS almak mantıklı mı şeklinde araştırma yapan kişi sayısı artmaktadır. 2021 Mayıs itibariyle EOS, 5.20 – 5.25 dolar seviyesinden işlem görmektedir. Gelecek vaat eden bir altcoin olan EOS’un her zaman yatırım almaya devam ettiği biliniyor. Buna ek olarak farklı paritelerde satın alabileceğiniz EOS için al-sat işlemleri de güven içinde tamamlanmaktadır.

EOS coin almak için öncelikle dünyanın en büyük ve güvenli platformu olan Binance’a üye olabilirsiniz. Kapsamlı EOS grafiklerini incelerken aynı zamanda diğer altcoin’ler ile ilgili de alım – satım sürecini başlatabilirsiniz. Yüzlerce altcoin’in yer aldığı Binance’da günlük işlem hacmi her geçen gün artmaktadır. Son verilere göre günde 80 milyon dolarlık işlem hacmi bulunan Binance’ın en çok tercih edilen kripto para borsası olduğu açıklanmıştır.