Browsing Tag

eos coin yükselir mi

Coin Yorumları

EOS Coin (EOS) Yorum Analiz

EOS coin yatırımı yapmak isteyenler EOS coin yorumları ile beraber EOS coin analiz sürecini merak etmektedir. Yazımızın devamında 2021 yılıyla beraber ilerleyen yıllardaki EOS fiyat tahminlerini paylaşıyor olacağız. Öncelikle EOS.IO protokolü üzerinde çalışan bu coin’in merkezi olmayan uygulamalar arasında yer aldığı bilinmelidir. Bu özelliği sayesinde uygulama kendi platformunda barındırılır ve yürütülmeye devam eder. Mayıs 2021 itibariyle 5 dolar seviyesini geçmeyi başaran EOS’un dijital para piyasasındaki dalgalanmalardan çok az etkilendiği biliniyor. Bu nedenle uzun süredir yatay seyirde yatırım almaya devam ediyor.

EOS Fiyat Analizleri

EOS fiyat analizlerine baktığımızda öncelikle 2017 temmuz ayında 1.01 dolar olan bu altcoin’in aynı yılın Aralık ayında 11 dolara kadar yükseldiği bilinmektedir. 2018 yılında 9 dolara gerileyen ancak 18 dolarlık yeni seviyesiyle rekor kıran EOS coin’in Mart 2018’de 4.5 dolara kadar düştüğü unutulmamalıdır. Yatırımcıları bu dönemde oldukça düşündüren rakamların ardından 1 ay içinde 21 dolarla rekor tazeleyen bu alt coin’in sanal para piyasasındaki çöküşler beraber 1.91 dolara gerilediği bilinmektedir.

2019 yılında 2.57 dolar, 2020 yılında 2.58 dolar, 2021 itibariyle de 5 dolar seviyesine ulaşan EOS için ilerleyen yıllarda yeni yorumlar yapılmaktadır. Yani 2022 ile beraber 5 yıllık fiyat analizi analistler tarafından paylaşılmıştır. İlk olarak 2022 yılına 5.75 – 6 dolar arasında başlaması beklenen bu altcoin’in bir süre daha yükselebileceği belirtilmektedir. 2022 yıl sonunda 6.55 dolar beklentisi olan EOS’ta 5 yıllık dönem sonunda 15 dolara kadar yükselebileceği aktarılmaktadır. Elbette bu yorumlar bir yatırım tavsiyesi olmamakla beraber sadece uzmanların paylaştığı bilgilerden oluşmaktadır.

EOS Coin Geleceği

Birçok firma EOS coin yorum yaparak bu süreci takip etmektedir. Yatırımcılar da bu yorumları incelerek uzun vadeli EOS yatırımı gerçekleştirebilir. Ancak hiçbir dijital paranın kısa veya uzun vadede kesin kazandıracağını söylemek yanlıştır.

TradingBeasts’a göre EOS 2023 yılında 4.83 dolar olabilir. DigitalCoinPrice ise 2021 yıl sonu tahmini paylaşarak 6.29 dolar ile 7.39 dolar arasında bir tahminde bulunmuştur. WalletInvestor ise 2023 yılında EOS fiyatının 900 doları aşabileceğini aktarmıştır. 2021 yılına 2.63 dolarla giriş yapan EOS coin analiz yapıldığı zaman ilerleyen dönemlerde değer artışı yaşaması beklenirken birçok analist 2-3 yıl içinde 15 dolarlık bir seviyeden bahsetmektedir. Yatırımcılar günlük EOS analizi yapmak için grafik takibi gerçekleştirmeli ve daha önceki hafta, gün ve ay bazında araştırmalarına devam etmelidir. Ancak bu şekilde dijital para piyasasından kazanç elde edilebilir.

EOS coin almak isteyenler vakit kaybetmeden Binance platformuna üyelik gerçekleştirebilir. 2017 yılından günümüze kadar güvenli ve hızlı bir alt yapıda hizmet veren Binance’da günlük işlem hacmi 80 milyon doları geçmiştir. Bu nedenle tüm dünyadan milyonlarca yatırımcı farklı paritelerde coin alım satımı yapmak için Binance’a üyelik gerçekleştirmektedir. Sizler de başta EOS coin olmak üzere diğer altcoin’ler için yatırım yapmak veya al-sat işlemleri için hemen üye olabilirsiniz. Üstelik bu platformda komisyon oranları da düşük olduğu için birçok yatırımcının ilk tercihi haline gelmiştir.