Browsing Tag

graph coin kaç lira

Coin Yorumları

Graph Coin (GRT) Yorum & Analiz

Graph Coin (GRT) oldukça yeni ancak bir o kadar da popüler bir coindir. 17 Aralık 2020 tarihinde, yani 2020 yılının sonunda çıkmıştır ve çıkışıyla birlikte popülarite kazanmıştır. Graph Coin çıkışından bugüne kadar oldukça fazla yükselerek birçok insana para kazandırdı. Buradan sonra hangi hareketi yapacağı ise merak konusu. Bu yazımızda Graph Coin (GRT) Yorum ve Analiz başlığı altında Graph Coin hakkındaki görüşlerimizi paylaştık, analizler yaptık.

Graph Coin (GRT) Yorumları ve Analizleri

Graph Coin (GRT) 10-11-12 Şubat tarihlerinde GRT ciddi bir yükseliş yaşamıştı. 1.20 dolar seviyelerinden 2.85 seviyelerine gelmişti. 4 saatlik grafikte incelediğimizde çok net bir üçgen oluşumu görüyoruz. Üçgenin dik çizgisi 10-11-12 Şubat tarihlerindeki ralli ile oluşuyor. Üçgenin alt desteği rallideki mum açılış seviyesi olan 1.29 dolar seviyesi. Bu yükselişten sonra düşüş geldiği için çizdiğimiz üçgen düşüş eğilimindeki bir üçgen. Üçgenin 10-15 Nisan tarihleri arasında daralmasını ve 20 Nisan gibi 1.30 seviyesinde kapanmasını bekliyorduk. Ancak beklenmedim bir şekilde GRT yükselmeye başladı. 28 Mart tarihinde üçgenin sınırı olan 1.70 doları aşarak düşüş trendinden çıkmış oldu. Bu çıkışın üstüne neredeyse 10 tane mum kapanmış oldu, yani düşüş trendindeki üçgenin tamamen bittiğini ve GRT için yükseliş trendinin başladığını söyleyebiliriz.

Şu anda tüm parametreler GRT’nin yükselişini gösteriyor. Ancak her zaman olduğu gibi bazı güçlü veya güçsüz direnç noktaları mevcut. GRT yükselişinde ilk durak noktası 2.15 dolar seviyesi olacak. Burada zayıf direnç oluşumu görülüyor. Bu direnç muhtemelen yükselişi yavaşlatacak ve sabırsız yatırımcının satış yapmasını sağlayacaktır. Bu nedenle aşağı yönlü ufak bir düşüş olabilir ancak hemen arkasından bu direnç kırılacak ve yükseliş devam edecektir. Tam bu seviyelerde alış yapmayı düşünüyorsanız 2.15’ten geri dönüş gördüğünüz anda kırmızı mum kapanmasını beklemelisiniz. Bu şekilde dip seviyeye yakın yerlerden alış yapabilirsiniz. GRT’nin ikinci direnç noktası ise 2.45 dolar seviyesi. Bu seviye ulaştığında sağlam bir dönüş olabilir çünkü 2.45 direnci güçlü bir direnç. 2.15’ten itibaren düzeltme yapmadan ilerlerse 2.45 direncini aşması imkansız diyebiliriz. Çünkü bu direncin aşılabilmesi için düşüşten güç alarak yay etkisiyle ilerlemesi gerekiyor.

Not: Graph Coin (GRT) gibi birçok eski veya yeni proje bulunmaktadır. Bu projelerin coinlerine yatırım yaparak oldukça yüksek karlar elde edebilirsiniz. Yapacağınız yatırımlar için Binance borsasını önermekteyiz. Binance, güvenilir coinleri listelemekte ve hızlı alım satıma açmaktadır. Binance 2017 yılında Changpeng Zhao ve Yi He tarafından kurulmuştur ve şu an dünyanın en büyük borsasıdır. Günlük işlem hacmi ortalama 80 milyar dolardır. Binance borsasına üye olup alım satım işlemlerine başlamak için buraya tıklayabilirsiniz.