Browsing Tag

nem coin yorum

Coin Yorumları

NEM Coin (XEM) Yorum & Analiz

Nem coin analizleri incelendiğinde önümüzdeki yıllar için pek çok tahminde bulunulmuştur. Öncelikle NEM coin yorumları genelde olumludur. Kripto para analistleri henüz düşük bir fiyata sahip olan XEM’in aslında değer kazanmaya uygun olan bir sanal para olduğunu dile getirmektedir. İngilizce açılımı New Ekonomy Movement olan bu proje, yeni bir ekonomi hareketi olarak adlandırılmıştır. 2018 yılındaki boğa sezonunda tüm zamanların ATH’sinin gerçekleştiren XEM, bu dönemde 2.09 dolar olmuştur. Fakat bu sürecin ardından diğer altcoin’lerde yaşanan değer kaybı, XEM’i de etkilemiş ve 2021’e kadar yatırımcıları beklenti içerisinde bırakmıştır. Mayıs 2021 itibariyle 0.26 – 0.25 dolar seviyesinden işlem gören NEM coin ile ilgili uzman yorumları yazımızın devamında yer almaktadır.

NEM Coin Fiyat Tahminleri

NEM coin yükselir mi sorusuna yanıt arayan kullanıcılar, uzman yorumlarını araştırmaktadır. Birçok firma XEM coin hakkındaki görüşlerini paylaşmış ve 2022 itibariyle beklentilerini dile getirmiştir. İlk olarak DigitalCoinPrince’a göre 2021 yıl sonu XEM fiyat beklentisi 0.56 dolar olarak açıklanmıştır. 2022’de 0.65 dolar beklentisiyle dikkat çeken bu platformun 2023 beklentisi ise 0.81 dolardır.

GOV Capital’de XEM hakkında fiyat tahminlerinde bulunmuştur. 2021 yıl sonu beklentisi 0.29 dolar olan bu platformun 2022 beklentisi 0.51 dolar, 2023 beklentisi ise 0.80 dolar olarak açıklanmıştır. Blockchain.wtf platformundan yapılan bir analizde XEM’in 1.65 dolara çıkabileceği vurgulanmıştır. Ayrıca NEM’in ETH benzerleriyle bir rekabete girebileceğini aktaran analistler 1 dolar beklentisini de sık sık gündeme getirmektedir.

NEM (XEM) Coin Geleceği

NEM’in yüksek bir potansiyele sahip olması aslında gelecek vaat ettiğini gösteriyor. Ancak sanal para uzmanlarının düşük fiyat beklentileri nedeniyle yatırımcılar XEM hakkında tereddütlü davranabilir. Yine bu altcoin’in büyük işlemleri blok zinciriyle tanıştırmayı amaçlaması aslında kitlesel bir kabulle beraber ani fiyat yükselmelerini beraberinde getirebilir.

NEM Almak Mantıklı mı?

Dijital para birimleriyle ilgili yapılan araştırmalarda NEM coin yorumları dikkat çekse de her coin’in yatırım prosedürü farklıdır. Yani toplam arz ve fiyat analizi yaparken günlük, haftalık ve aylık grafiklerin de takip edilmesi gerekir. XEM almak şimdilik düşük fiyatı nedeniyle mantıklı görünmekle beraber yüksek kazanç elde etmek için yüksek risk almak gerekecektir. Bu nedenlerden dolayı NEM coin analizi yapan tüm uzmanlar ve platformların günlük takip edilmesi önemlidir.

NEM coin al-sat yapabilmek veya uzun vadeli yatırım gerçekleştirmek için Binance platformuna üye olabilirsiniz. Binance’da günlük 80 milyon dolarlık işlem gerçekleşirken, yatırımcı sayısı artmaya devam etmektedir. Çünkü bu platform dünyanın en büyük ve en güvenilir alt yapısını kullanmakla beraber yüzlerce altcoin’i listelemiştir. Haliyle yatırımcılar XEM ile beraber talep ettiği diğer tüm altcoin’leri farklı paritelerde alabilir. Bu pariteler BTC, USDT, ETH ve BNB olarak sıralanmaktadır. Binance üyeliği ise tamamen ücretsizdir.