Browsing Tag

neo nasıl alınır

Coin Yorumları

NEO Coin (NEO) Nedir? NEO Nasıl Alınır?

NEO, Şangay merkezli bir şirket tarafından geliştirilmiş bir kripto para platformudur. NEO Coin ise bu platformun kendine ait tokenidir. NEO Coin, 2014 yılında çıkış yapmıştır. NEO, dApps ve ICO sözleşmelerinin tamamını desteklediği için ilgi görmektedir. İşlevselliği açısından çok iyi olduğu için Çin’in Ethereum’u unvanını almıştır. Özetle NEO Coin (NEO) merkezi bulunmayan yüksek güvenlikli bir kripto para birimidir. Bu yazımızda NEO Coin (NEO) nedir ve nasıl alınır başlığı altında NEO hakkında bilgiler verdik.

NEO Coin (NEO) Mining

NEO Coin (NEO) Proof of Work protokolünün uygulandığı bir coindir. Bu da demek oluyor ki NEO Coin (NEO) mining yapılabilmesi mümkündür. NEO Coin günümüzde mining şirketlerinin bir kısmı tarafından tercih edilmektedir ancak kazım zorluğundan dolayı evde mining yapanlar fazla tercih etmemektedir.

NEO Coin (NEO) maksimum arzı 100 milyon adet olarak belirlenmiştir ve maksimum arzın tamamı üretilmiştir. Ancak 100 milyon NEO’nun 70 milyon adeti dolaşımdadır.

NEO Coin (NEO) Fiyatı

NEO da 2021 yılına fiyatını katlayarak başlamış bir coindir. Öyle ki, 2021 yılı başından beri fiyatı yaklaşık 4 kat artmıştır. NEO Coin (NEO) fiyatı güncel olarak 41 dolar seviyelerindedir. NEO, tarihinin en düşük seviyesini 21 Kasım 2016 tarihinde 0.07 dolar ile görmüştür. Ayrıca, NEO’nun en yüksek seviyesi 2018 yılında 196 dolar ile görülmüştür. NEO maalesef şimdiye kadar hiç 200 doları aşamamıştır.

NEO Coin (NEO) Nasıl Alınır?

NEO Coin (NEO) yatırımı yapmak gayet hızlı bir işlemdir. NEO Coin (NEO) eski ve köklü bir coin olduğu için dünyada sayılı olan en büyük borsaların çoğunda listelenmektedir. Listelenen borsalara dünyanın en büyük borsası olan Binance’ta dahil. Eğer NEO yatırımı yapmak istiyorsanız yapmanız gerekenler çok basit NEO Coin (NEO) nasıl alınır konusunda yapmanız gerekenleri adım adım sıraladık.

  1. Kayıtlı olduğunuz borsaya giriş yapın veya bir borsaya kayıt olun. (NEO Coin Binance’ta listelenmektedir.)
  2. Spot piyasalar bölümünü açarak “NEO” şeklinde aratın.
  3. Karşınıza NEO işlem perleri çıkacaktır. Buradan ne karşılığında NEO almak istiyorsanız o peri seçin.
  4. Alacağınız NEO miktarını veya ne kadar değerinde NEO alacağınızı girerek limit veya piyasa emri oluşturarak NEO alabilirsiniz.

NEO Coin (NEO) Binance da dahil olmak üzere birçok borsada kaldıraçlı işlemlere açıktır. Kaldıraç kullanarak daha fazla kar elde edebilirsiniz. Binance borsasında Marjin işlemlerde NEO ile 10 kata kadar kaldıraçlı işlem açabilirsiniz. Ayrıca, Binance Vadeli İşlemler Borsasında NEO ile 50 kata kadar kaldıraçlı LONG veya SHORT pozisyonlar açabilirsiniz. Kaldıraçlı işlemler yaparken çok dikkatli olmanız ve likiditelere dikkat etmeniz gerekmektedir.

Not: NEO ve benzeri tüm kripto para yatırımlarınız için Binance borsasını önermekteyiz. Binance, güvenilir coinleri listelemekte ve hızlı alım satıma açmaktadır. Binance 2017 yılında Changpeng Zhao ve Yi He tarafından kurulmuştur ve şu an dünyanın en büyük borsasıdır. Günlük işlem hacmi ortalama 80 milyar dolardır. Binance borsasına üye olup alım satım işlemlerine başlamak için buraya tıklayabilirsiniz.