Browsing Tag

  ren coin son dakika

Coin Yorumları

Ren Coin (REN) Yorum & Analiz

Kripto toplulukların henüz dikkatini çekmeyi başaramamış olan REN, şu an bile dünyanın en iyi kripto paraları listesinde ilk 100 arasında yer almayı başarmıştır. Elbette bunu eşsiz mimarisi, diğer kripto para birimleri arasında kurabildiği etkileşim görevi ve arkasında bulunan geliştirici ekibe borçludur. Bununla birlikte bazı dezavantajlarından bahsedilebilir. 2021 yılında REN yükselir mi? Ren Coin (REN) yorum ve analizlerine değinmeden önce, kısaca REN’in özelliklerinden bahsederek bugünkü konumu hakkında kısa bir bilgilendirme yapmakta yarar var.

Ren’in arkasında onu çekici kılan güçlü bir teknolojik temel bulunuyor. 2017 yılında Republic Protocol olan adı, daha sonradan Ren olarak değiştirildi. 2018 yılında başarılı bir ICO ile 38 milyon dolarlık satış gerçekleştirdi ve 2019 yılında REN olarak piyasaya sürüldü. Bugün sahip olduğu teknoloji, DeFi anlamında büyük çözümler sunan REN, tüm dApp’ler için (merkezi olmayan uygulamalar) için blok zincirler arası likiditeye erişim sağlamak için tasarlanmış açık bir protokoldür. Daha basit bir deyişle, farklı kripto para birimleri arasında token taşımaya izin veren bir etkileşim sağlar.

Ren Coin, kripto para dünyasındaki birçok sorundan biri olan DeFi sorununa odaklanmış. Merkezi olmayan finans çözümlerinin birçoğu ERC-20 olmasından ötürü, Ethereum ile sınırlı kalmıştır. ERC-20 token standardı, kullanıcılara Ethereum cüzdanı kullanmaya mevcut eder veya ETH tokenlarını BTC tokenlarıyla değiştirme gibi işlemlere izin vermez. DeFi tokenlarını Bitcoin’e dönüştürmek isteyen yatırımcılar, bir dizi karmaşık işlemler yapmak durumunda kalırlar. REN ise bu sorunu tamamen çözmüş, bu sayede birçok kripto para birimlerinin desteğini alabilmiştir.

REN kısaca budur. Pratik, ölçeklenebilir ve birlikte çalışabilirlik sağlayan çözüm olarak ortaya çıkmış, DeFi uygulamalarına zahmetsizce işlevsel sağlayan merkezi olmayan blok zinciri olarak REN teknik analizleri ne diyor?

Uzmanlar REN tahminleri için tek bir konuda ortak görüşteler. Sağlam bir teknolojik altyapı ile oluşturulmuş olan REN, 2021 yılı içinde yükselişini sürdürecek gibi duruyor. Sosyal medyada platformlarında Ren’in sloganı “Ren to Ten”dir. Popüler bazı sosyal medya analistleri, 2022 yılına kadar bu rakama gelebileceğini düşünüyor. Youtube’da yer alan bazı video analizlerinde, Ren’in DeFi ekosistemindeki önemine değinerek fiyat fırlamasının muhtemel olduğunu savunmakta.

Bazı kripto para uzmanları, REN için bu tahminlerin fazla iyimser olacağını, ancak kesinlikle yükseleceği yönünde ortak fikirdeler. Bu görüşe göre DigitalCoinPrice gibi bazı siteler, REN’in 2021 yılının sonunda en az 1.11 ila 1.33 dolar arasında işlem göreceğini düşünüyor. Bizim teknik analizlerimize göre bu 12 aylık işlemin ardından REN’in 2022 yılının ilk aylarındaki fiyatı 3 ila 5 dolar olacağı yönünde. REN’in blok zincirleri arasında en sağlam teknolojik temellerden birine sahip olduğu ve işlevselliği göz önüne alındığında, değerleneceği konusunda tahmin yürütmek için kâhin olmaya gerek yok.

Bizim Ren Coin (REN) yatırım yapmak isteyenlere iyi bir haberimiz var. Sadece güvenilir kripto para birimlerinin listelendiği borsa platformu olan Binance’de REN ve diğer coinleri satın alabilirsiniz. Binance, aklınıza gelebilecek tüm teknik özelliklere sahip bir uygulamadır. Sadece birkaç dakika içerisinde üye olup işlem yapabileceğiniz uygulama, tamamen güvenilir ve yasaldır.

Tüm dünyanın en çok tercih edilen dijital para ticareti merkezi olan Binance’e üye olmak için buraya tıklayabilirsiniz.