Browsing Tag

xlm coin yorum 2021

Coin Yorumları

Stellar Lumens Coin (XLM) Yorum Analiz

Stellar Lumens coin yorumları daha çok analiz süreciyle desteklenmektedir. Stellar hakkında çok sayıda çıkan haberle beraber yatırımcıların ilgisini çekmeyi sürdürmektedir. Horizon 2.0 güncellemesinin ayrıntılarının paylaşılmasıyla beraber Stellar coin analiz araştırmalarına devam eden yatırımcıların uzun süredir güncelleme konusunda bilgi beklemeyi sürdürmektedir. Yapılan son açıklamalarda XLM ekibi, resmi blog gönderisinde artık blok zinciriyle etkileşime geçmek için gerekli sürecin sonuna gelindiği belirtildi.

Stellar Coin Son Güncellemeyle Beraber Yükselir mi?

XLM, blockchain sisteminin parçaları arasında bir etkileşim sürecini ifade eden modüler mimariyi tanıtmış ve Stellar Core’un yeni sürümüyle yapılabilecekleri aktarmıştı. Bu sayede artık defterler bellek içinde işlenebilir hale getirilmiştir. Uzun süredir yükseliş bekleyen XLM yatırımcıları analistlerin yorumlarına baktığında, yükselme sürecinin biraz daha uzun sürebileceği bilgisiyle karşılaşmaktadır. Uzun bir süredir 0.4 dolar seviyesinde ilerleyen Stellar coin için analiz sürecinin devam etmesi gerekiyor.

Dünyanın en büyük 14. dijital para birimi unvanına sahip olan Stellar Lumens Coin ile ilgili geçtiğimiz aylarda önemli bir gelişme daha yaşanmıştı. Ukrayda, çıkarılacak olan devlet destekli kripto para birimi için Stellar’ı tercih edildiğini belirtmiş ve bu durum XLM yatırımcılarını heyecanlandırmıştı. Yapılan açıklamada, Ukrayna Merkez Bankası Kripto Para Biriminin Stellar blok zincirinde konuşlandırılacağı aktarılmıştır. Çalışmaların 2017 yılından beri sürdüğünü aktaran yöneticiler ayrıca dijital para borsasıyla ilgili analizlerin devam ettiğini belirtmiştir.

Stellar coin yorumları ile ilgili olarak analistler, XLM’nin değer artışı için herhangi bir tarih vermezken bu coinin yakından takip edilmesi gerektiği her fırsatta dile getirilmiştir. Bu nedenle kişisel yatırımcılar da günlük grafik analizlerine göre hareket etmeli ve yatırımlarını şekillendirmelidir.

Stellar Coin Analizleri

Ocak 2021 döneminde %20 oranında değer kazanan Stellar Lumens Coin hakkında paylaşılan analizlere bakıldığında, yükselme aşamasının vakit alacağı gözlemleniyor. Uzmanlar uzun süredir aynı değerde kalan ancak piyasa değeri her geçen gün yükselen Stellar Lumens Coin hakkında aşırı olumsuz bir paylaşımda bulunmazken her zaman grafiklerin takip edilmesi gerektiğini aktarıyor. Stellar güncellemesinin elbette XLM’yi olumlu etkileyeceği unutulmamalıdır. Aslında her dijital para güncellemesinde belirli bir yükseliş sürecine geçiş sağlanır. Ancak sınırlı ya da sınırsız arz durumuna göre dijital paralardaki yükselme veya azalma devam edebilir. XLM ile ilgili yapılan günlük değerlendirmeler takip edilerek ve uzman yorumları incelenerek yeni yatırımlar yapılabilir. Ancak dijital para dünyasında tüm yatırımların kişisel kararlar neticesinde yapılması önemlidir.

Stellar satın almak yani XLM yatırımı yapmak isteyenler dünyanın en büyük dijital para borsası Binance’ye üye olabilir. Günlük işlem hacmi 80 milyon doları geçen ve tüm alt coinleri bünyesinde barındıran Binance’da, Stellar Coin için kapsamlı grafikler yer almaktadır. Kolayca alım ve satım yapabileceğiniz bu platformda anlık değer kayıp ve kazançlarını da kâr – zarar olarak takip edebilirsiniz.

Binance borsasına şimdi üye olmak için buraya tıklayabilirsiniz.